Sunday, September 14, 2008

NaBloPo Sept Challenge day 13

mmmm I went all out for lunch today...NOT! I was abad girl a really bad girl. Today I had a can of pepsi and a butterfinger candy bar. I am going to guess it cost me about $1.60 or so.

1 comment:

Tyedye said...

Are you keeping track of how much you spend or something?